Web Tasarım Ajansı

Baskoda Konya Web Tasarım; Yaratıcı web tasarım hizmetlerimiz, işletmenizin İnternet pazarındaki imajını yeniden keşfetmenize yardımcı olabilir. Dijital uzmanlığımızla birlikte sunduğumuz stil ve teknolojinin karışımı, işletmenizin ve markanızın Web’de başarılı olmasını sağlar.

Tüm web tasarım projelerinin aşağıdakilere odaklanması gerektiğine inanan bir web tasarım şirketiyiz:

Konya Web Tasarım Ajansı

İş Hedeflerinize Ulaşmaya Odaklanmış Konya Web Tasarım Şirketi: İş dünyasındaki her şey gibi, karar vermek de genellikle dijital yatırımınızın getirisine bağlıdır. Şirketinizin veya markanızın amacı daha fazla çevrimiçi gelir elde etmek, daha fazla web müşterisi edinmek, olası satış kalitesini iyileştirmek veya dijital kar marjlarını artırmaksa, Baskoda’nın entegre web pazarlama yaklaşımı sizi oraya ulaştırabilir. Baskoda sadece web sitesi tasarımından ibaret değildir; bir amaç doğrultusunda İnternet Pazarlama Çözümlerine adanmış tam hizmet veren bir web tasarım şirketiyiz.

Sorularım var? Bir e-posta ayarlamanız mı gerekiyor? Web sitenize biraz içerik eklemeniz mi gerekiyor? Bir işletmeyi yönetmenin yeterince zor olduğunu biliyoruz ve web sitenizi yönetmek için gerekli araçlara sahip olsanız da, gün içinde her zaman zaman olmuyor. Her türlü aylık ihtiyaca uygun çevrimiçi destek paketleri sunuyoruz. Web tasarım firmamız gün içinde yeterli zaman olmadığında bu güncellemeleri yapmanıza yardımcı olsun.

Web Geliştirme

Baskoda, hem kanıtlanmış hem de pratik web geliştirme teknolojilerini kullanır. Bugün piyasada bulunan seçeneklerle ihtiyaçlarınıza en uygun olanı belirlemenize yardımcı olabiliriz.

Baskoda’da misyonumuz, web geliştirme sürecini sizin için kolaylaştırmak için müşterilerimizin barındırma, e-ticaret, içerik yönetimi ve pazarlama için doğru araçları seçmelerine yardımcı oluyoruz

Planlama

Özel İnternet uygulamalarına ihtiyaç duyan işletmeler, web geliştirme çözümlerimizi kullanır. Şirket içi web geliştirme uzmanlarımız, günümüzün en son web teknolojileri konusunda bilgili ve iyi eğitimlidir. Bir Web sitesi geliştirme projesi, başarılı bir şekilde gerçekleştirilecekse ayrıntılı planlama gerektirir. Planlama süreci – fikir alışverişi, seçeneklerin tartılması, sorumlulukların dağıtılması – web projesinde yer alan tüm tarafların ortak bir hedef için çalışmasını sağlar.

Web Sitenin Amacı

Sürecin anahtarı, Web Sitesinin amacının ve hedef kitlesinin belirlenmesidir. Bu bilgi stil, yapı ve teknoloji ile ilgili kararları doğrudan etkiler. Nihayetinde, bir Web Sitesini kodlamak için kullanılan teknolojinin seçimi, büyük ölçüde Web Sitesi için gereken işlevselliğe ve sitenin gelecekteki olası geliştirme gereksinimlerine bağlıdır.

LAMP (Linux-Apache-MySql-PHP) mimarisi, CSS, AJAX (Eşzamansız JavaScript ve XML) konusunda uzmanız.