Kurumsal

32 yılı aşkın mükemmel web tasarım ve dijital reklam ajanı hizmeti veriyoruz.
Baskoda Dijital Reklam Ajansı Orta ölçekli ve büyük kuruluşlara profesyonel web tabanlı hizmetler sunmak için kurulmuştur. Web tasarımı , web geliştirme ve dijital pazarlama hizmetleri dahil olmak üzere, tümü kişisel bir el tutma deneyimi ile en son ve en büyük teknolojiler kullanılarak sunulan çok çeşitli dijital ajans tabanlı hizmetler sunuyoruz . Amacımız, müşterilerimize kendilerini çevrimiçi olarak başarılı bir şekilde etkili bir şekilde sunma ve pazarlama araçları sağlamaktır. Markanızı oluşturmanıza, küresel web varlığınızı geliştirmenize ve müşterilerinizle daha anlamlı ilişkiler geliştirmenize stratejik olarak yardımcı oluyoruz.

Yeniden web tasarım veya yeni bir proje için Konya’da dijital reklam ajansı mı arıyorsunuz?

Bölgenizdeki müşterileri bulmanıza yardımcı olabiliriz. Belirli alan ve bölgelere yönelik yerel pazarlama kampanyaları düzenliyoruz. Yerel dizinleri ve arama motorlarını kullanarak, pazarlama kampanyalarını hedef kitlenize göre özel olarak uyarlıyoruz. Yerel SEM hizmetlerimiz, tüketicilerin işletmenizi bulmasına yardımcı olmak için tasarlanmıştır.

Yerel işletmenizi çevrimiçi olarak pazarlıyoruz, böylece…

Yerel işletmeler için çevrimiçi pazarlama. MAXBURST’ta biz bunu yapıyoruz. Daha fazla yerel müşteri edinmenize yardımcı olmak bizim görevimizdir. Akıllı teknolojimiz ve keskin profesyonellerimizle, istediğiniz sonuçları almanız için ihtiyacınız olan hizmetlere sahibiz. Tüm bunları, en iyi yaptığınız şeye, yani işinizi yürütmeye odaklanabilmeniz için yapıyoruz. Sana yardım edeceğiz.

Yerel Sahnenin Sahibi Olun

Hedefli Çevrimiçi Pazarlama ile Kapsamlı yerel pazarlama stratejimizle daha fazla yeni müşteri edinin.

Web Sitesi Denetimi

Hangi işlerin yapılması gerektiğini ve web sitesinin ne için sıralanabileceğini anlamanıza yardımcı olan anlayışlı denetimler. Kapsamlı saha denetimimiz, metodolojimizin etkilerini en üst düzeye çıkarır.

Yerel İşletme Kurulumu

Yerel girişlerinizi en iyi çevrimiçi işletme listeleme sitelerinde talep ediyor ve oluşturuyoruz. Bu listelemeler aracılığıyla güncel işletme bilgileri sağlayarak pazarınızın sizi bulmasını kolaylaştırıyoruz.

Web sitesi optimizasyonu

Web sitenizden başlayarak, hedeflenen sayfaların tüm önemli yönlerini optimize edeceğiz. Optimizasyon sürecimiz, sayfa dışı pazarlama çabalarımıza başladığımızda web sitenizin sıralamaya hazır olmasını sağlar.

Zengin Google Listeleri

Arama sonuçları sayfalarında bulabileceğiniz en iyi listeyi nasıl alacağınız konusunda size tavsiyelerde bulunacağız. Bu tür listelemeler, dinamik bilgiler nedeniyle daha fazla tıklama alır.

Atıf oluşturma ve bağlantı geliştirme

İçeriği kullanıcıyı düşünerek geliştiriyor ve yayınlıyoruz. Şirketiniz, kaliteli geri bağlantılar oluşturmaya, sıralamaya ve harika PR oluşturmaya yardımcı olan yüksek otorite web sitelerinde yayınlanacaktır.

İçerik pazarlama

İşinizle ilgili haberleri hızla duyurmaya başlayacağız. 1. Ay’da Basın Bültenleri, Dergi Özellikleri ve Sosyal Paylaşım gibi şeyler yapıyoruz.

Raporlama ve Strateji

Canlı kontrol panelimiz her zaman güncel trafik bilgilerine ve arama sonucu sıralamalarına sahiptir. İstediğiniz zaman giriş yapabilir veya sıralamaları ve trafiği gösteren kapsamlı bir PDF raporu alabilirsiniz.